Майстер-клас "Декоративна прикраса"

4 вересня в Центральній бібліотеці імені М. Коцюбинського відбувся безкоштовний майстер-клас "Декоративна прикраса", який провела волонтер бібліотеки переселенка Оксана Коропенко.

Рік тому, розпочинаючи партнерську ініціативу бібліотеки імені М. Коцюбинського, ГО "Центр Взаємодії" та ВПО з АР Криму та Сходу "Від хенд мейду - до власної справи", ми могли тільки мріяти про появу таких Майстринь як Оксана Коропенко . Пишаємось тим, що саме бібліотека стала для багатьох переселенців платформою для розвитку та самореалізації, справжнім центром розвитку громади. Разом - ми сила!

Щиро вдячні DVV International Ukraine «Німецьке об'єднання народних університетів», ГО «Інформаційно-дослідний центр "Інтеграція та розвиток», Center Ahalar за допомогу в реалізації проекту "Майстерня Життєтворчості" та фінансову підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини у рамках проекту Простір навчання, компонент Активна бібліотека.