Зима у світлинах - обери кращу!

25 грудня 2013 року у Чернігівській міській центральній бібліотеці ім. Коцюбинського почала працювати фотовиставка учасників конкурсу «Симфонія зими». На фотовиставці представлено 139 фотографій на зимову тематику.

/Files/images/baner_bibl_kots_240x80_2.jpg/Files/images/2013-08-19_112339.gif/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/baner_fond.jpg/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/Baisk_Logo_bl.jpg

Організатори фотоконкурсу - Чернігівська міська центральна бібліотека ім. М. Коцюбинського та Перший Чернігівський фотопортал при підтримці благодійного фонду імені Олександра Молодчого. Партнером фотоконкурсу виступила фірма «Байск сервіс».

Найкращі роботи буде відібрано професійним журі під головуванням члена Національної спілки художників України Миколи Турчина. Також будуть визначені переможці в номінаціях глядацьких симпатій по результатам голосування на сайті Першого Чернігівського фотопорталу та відвідувачами Чернігівської міської центральної бібліотеки ім. М. Коцюбинського.

Запрошуємо усіх бажаючих віддати свій голос за вподобану фотографію.

Нагородження переможців відбудеться 24 січня 2014 року в читальній залі Чернігівської міської центральної бібліотеки ім. М. Коцюбинського.