Бібліотекарі удосконалюють свою кваліфікацію

/Files/images/semnari/10,10,2017 00729435.jpg/Files/images/semnari/10,10,2017 00799123.jpg

10 жовтня 2017 року на базі центральної міської бібліотеки імені М.Коцюбинського, з метою удосконалення навичок працівників бібліотек міської ЦБС щодо впровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК), відбувся семінар «Вивчаємо універсальну десяткову класифікацію (УДК)», організований відділом методичної та бібліографічної роботи центральної бібліотеки.

У своїх доповідях-презентаціях фахівці відділу комплектування та обробки літератури ЦБ розглянули проблемні випадки індексування, з якими стикаються на практиці учасники семінару та надали відповіді з індексування сучасних понять за класифікаційною системою УДК.

Жваво обговорювались питання застосування УДК для систематизації документів та організації фондів та методика переведення існуючих фондів з системи ББК на УДК. Учасники семінару почерпнули багато корисної інформації і залишились задоволеними від дискусій, порад і спілкування.