15 вересня - 10 жовтня Акція КНИГА - ВОЇНУ

У Чернігівській центральній міській бібліотеці для дітей імені О.П. Довженка з 15 вересня – 10 жовтня триватиме акція «Книга – воїну», участь в якій можуть брати організації, підприємства, навчальні заклади та всі небайдужі жителі міста.

Зібрані книги згодом передадуть на передову в зону ООС до Дня захисника України 14 жовтня.

Ініціатива, запропонована бібліотекарями та офіцерами цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Північ», обумовлена тим, що військові на передовій не мають доступу до телебачення, газет, тож книжка допоможе їм хоч на деякий час відволіктися.

Прохання приносити ті книги, які будуть цікаві та корисні військовим – художню літературу в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, Збройних Сил, культури.

Книги можна приносити з понеділка по п’ятницю з 9.00 – 18.00.
У неділю – з 10.00 -18.00 за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 22. Міська бібліотека для дітей імені О.П. Довженка.

Контакти організаторів: Сльозка Олена Анатоліївна, заступник директора Чернігівської міської комунальної централізованої бібліотечної системи.Тел. 0679936092, e-mail: dovzhenkobiblioteka@ukr.net.