Презентація видань з юдаїки

Презентація видань з юдаїки Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства НаУКМА, німецько-українського проекту «Вчимося пам’ятати» та видавництва “Дух і Літера”

У п’ятницю, 15 листопада о 12.00 у приміщенні Центральної міської бібліотеки імені М.М.Коцюбинського (вул. Кирпоноса, 22) відбудеться презентація книг з юдаїки.

На заході будуть представлені видання, що висвітлюють різні аспекти історії Голокосту, а також стратегії порятунку під час Другої світової війни та збереження свідчень про ці події. Під час заходу будуть презентовані книги, матеріали у форматі графічних книг, дидактичних карток з історії Голокосту, що допоможуть познайомитись з цими подіями та поглибити свої знання з теми.

Учасники презентації:

Тетяна Бородіна, історик, наукова співробітниця Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства НаУКМА, аспірантка Докторської школи НаУКМА;

Антон Ситор, історик, письменник, аспірант Докторської школи НаУКМА.

Книги, що будуть презентовані на заході

1. Графічна біографія Анни Франк;

2. Дидактичні картки з історії Голокосту «Вчимося пам’ятати»;

3. Посібники “Сторінки єврейської історії України” та “Сторінки єврейського мистецтва України”;

4. Юрій Скіра «Покликані. Монахи Студійського Уставу та Голокост»;

5. «ШОА в Україні: історія, свідчення, увічнення» за ред. Рея Брандона та Венді Лауер;

6. Жанна Ковба «Людяність у безодні пекла»;

7. Олена Стяжкіна «Стигма окупації. Радянські жінки у самобаченні 1940-х років»;

8. Ірина Мелешкіна «Мандрівні зорі в Україні. Сторінки історії єврейського театру»;

9. Мирослав Шкандрій «Євреї в українській літературі. Зображення та ідентичність»;

10. Януш Корчак «Дитя людське».