У Чернігові відбувся Ярмарок проектів Європейського Союзу

24 травня у Чернігові відбувся Ярмарок проектів Європейського Союзу.

Скирська Наталія, координатор Пункту європейської інформації, що діє на базі Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського, презентувала проект Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках України». Цей проект фінансується Європейським Союзом. Україна проголосила курс на європейську інтеграцію, а бібліотеки мають потенціал для того, щоб сприяти процесу, популяризуючи кращі європейські зразки літератури, історичні, політичні, економічні досягнення, виховуючи риси патріотизму та самодостатності у підростаючому поколінні.На Ярмарку проектів ЄС у Чернігові йшлося саме про необхідні для євроінтеграції конкретні справи.

Скирська Наталія презентувала відеоряд про відкриття 14 пунктів європейської інформації в бібліотеках міста Чернігова.До дня Європи було проведено низку заходів з популяризації знань про Євросоюз, родзинкою став молодіжний квест «Все про Європу». Всі пункти забезпечують вільний безкоштовний доступ до інформаційних та технічних ресурсів бібліотеки, надають користувачам інформацію щодо Європи та країн ЄС, можливостей навчання, участі в наукових, молодіжних та інших програмах ЄС.Ярмарок проектів ЄС засвідчив, що реальна європейська інтеграція має стосуватись всіх сфер життя: культури, освіти, бізнесу.

/Files/images/pod_2016/24,05,2016 15902644.jpg/Files/images/pod_2016/24,05,2016 49110109.jpg