В Чернігові починає працювати "ПОЛіС"

/Files/images/poltsya__splnota/1442815018_flaera3.jpg

16 вересня в Центральній бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбулась прес-конференція, де була презентована діяльність всеукраїнської ініціативи «ПОЛіС» («Поліція і Спільнота»), яка впроваджується за підтримки міжнародної організації IREX в ряді міст України, зокрема і в місті Чернігові.

Організаціями-партнерами «ПОЛіС» є: Центральна бібліотека ім. М.Коцюбинського, Центральна міська бібліотека для дітей ім. О.П.Довженка, Чернігівський громадський комітет захисту прав людини, ГО «Март», ГО «Центр взаємодії», ГО «Центр профілактики «Вибір».

На прес-конференції презентувався план проведення різноманітних заходів та активностей для різних цільових груп на найближчі кілька місяців, які реалізовуватимуться за підтримки та у співпраці з Управлінням патрульної поліції м. Чернігова. В прес-конференції взяли участь представники патрульної служби поліції, бібліотек та ЗМІ.

/Files/images/poltsya__splnota/76726924.jpg /Files/images/poltsya__splnota/32398715.jpg/Files/images/poltsya__splnota/74192457.jpg

/Files/images/poltsya__splnota/38268536.jpg