Фотовиставка «Лежать сніги - я виглядаю весну» Наталії Василинчук

Свята продовжуються і ЦБ ім. М.М.Коцюбинського (вул. Кирпоноса, 22, ІІ поверх читальна зала) запрошує вас відвідати фотогалерею робіт Наталії Василинчук.

Фотоклуб "Прекрасне поруч", що діє при бібліотеці, може пишатися своїми відвідувачами. Вони спілкуються, вчаться і зростають в майстерності. З кінця минулого року фотоклуб започаткував "ВІКНО фотоклуба "Прекрасне поруч" - невеличкі фотовиставки робіт своїх учасників у читальній залі бібліотеки: тематичні або просто найцікавіші фото. Свої світлини презентували Василь Катіман, Владіслав Тугучов.

Для кожного фотографа мистецтво фотографії - це спосіб показати через фото, як саме він бачить цей світ. Отож, своє бачення сьогодні демонструє Наталія Василинчук, фотоклубівка з його відкриття, лікар за фахом і просто чудова жінка. Її роботи цікаві, захоплюють і радують око, спонукають бачити звичайні речі по іншому.

Зупинена фотокамерою чарівна мить варта, щоби її пізнали і насолодилися спогляданням всі охочі.
Виставка триватиме до кінця січня місяця.
Відвідати можна з 10:00 до 17:30, крім середи.
Вхід вільний.