Відкриття навчального року в "Університеті 60 плюс"

/Files/images/pod_2013/Університет 60плюсCIMG3096.JPG

2 грудня 2013 року
о 14:00 у Чернігівській міській бібліотеці імені М.М. Коцюбинського (вул. Кирпоноса, 22) відбулася урочиста церемонія з нагоди відкриття навчального року в «Університеті 60 плюс».

Новий «Університет 60 плюс» - це безкоштовна соціально-освітня /Files/images/pod_2013/Університет 60плюсCIMG3100.JPGпослуга для людей літнього віку, яку запроваджено з ініціативи бібліотеки імені М.М.Коцюбинського за підтримки міської ради і завдяки

гранту – бібліотека отримала комплект комп`ютерного обладнання і підключилася до всесвітньої мережі в результаті перемоги Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи у конкурсі програми «Бібліоміст».

Разом з партнерами проекту – управлінням праці та соціального захисту Новозаводської районної ради в місті Чернігові, Чернігівським державним технологічним університетом, Чернігівським Національним педагогічним університетом імені Т.Г.Шевченка, громадською організацією «Спілка жінок міста Чернігова» відкриються три факультети: комунікацій та інформаційних технологій, філологічний (української мови та вивчення англійської мови на початковому рівні) і правовий.

/Files/images/pod_2013/Університет 60плюсCIMG3124.JPGСкоробагатько Людмила Іванівна вручає студентський квиток під №1 студентці найповажнішого віку
Святкові урочистості, з нагоди відкриття навчального закладу та факультету комунікацій та інформаційних технологій під час яких і було вручено зарахованим до «Університету 60 плюс» новенькі студентські квитки, відкрила Власенко Ніна Іванівна, заслужений працівник культури України, директор Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи.

Учасників свята привітали:

/Files/images/pod_2013/Університет 60плюсCIMG3118.JPG/Files/images/pod_2013/Університет 60плюсCIMG3104.JPG Скоробагатько Людмила Іванівна
, начальник відділу сприяння діяльності депутатів Чернігівської міської ради, Марчук Ірина Павлівна, начальник управління праці та соціального захисту Новозаводської районної ради в місті Чернігові, Волкова Ганна Романівна, викладач кафедри трудового права та соціального забезпечення Чернігівського державного технологічного університету, Канюка Людмила Іванівна, голова громадської організації «Спілка жінок м. Чернігова.

/Files/images/pod_2013/Університет 60плюсCIMG3156.JPG

Усович Юрій Миколайович
, регіональний представник програми «Бібліоміст» в Чернігівській області.

/Files/images/pod_2013/Університет 60плюсCIMG3165.JPG
Олексенко Яна
, студентка 5 курсу філологічного факультету Чернігівського Національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, волонтер «Університету 60 плюс».

/Files/images/pod_2013/Університет 60плюсCIMG3113.JPG

Захід супроводжувався музичним виступом ансамблю бандуристів «Зачарована Десна» Чернігівського музичного училища імені Л.Ревуцького під керівництвом викладача, заслуженої артистки України Борщ Раїси Миколаївни.

Головна ідея «Університету 60 плюс» полягає в тому, що навчання і пенсійний вік успішно сумісні поняття, мета – допомогти людям поважного віку в успішній адаптації до сучасних умов життя, залишатися активними і повноцінними членами суспільства.

Регулярні заняття за розробленими навчальними програмами розпочнуться з 1 грудня. У загальній кількості в Університеті може займатися до 700 студентів. Окрім лекцій в Університеті будуть організовані цікаві соціокультурні та мистецькі заходи. Отже, навчання людей поважного віку буде спрямоване на підвищення соціальної комфортності літніх людей в сучасному житті, підняття рівня їх соціальної компетентності. Бібліотека стане для багатьох слухачів Університету не тільки місцем навчання, а й дружнього спілкування та відпочинку.

/Files/images/pod_2013/Університет 60плюсCIMG3159.JPG

Відеосюжет ТРА Новий Чернігів