/Files/images/polskiy_klub/Екскурсія8547_n.jpg

21 грудня ми ходили на екскурсію до католицького собору, що розташований в Чернігові по вулиці Київській. Зібралось нас немало - десь 20 чоловік.

Власне, це була не тільки екскурсія. В невеличкій затишній їдальні на території собору, за кавою, ми майже дві години спілкувалися з настоятелем собору католицьким священником - ксьондзом Ромуальдом.


Він розповів нам про католицьке Різдво, особливості його святкування в Польщі, про різдвяні народні звичаї і обряди в різних місцевостях країни, про релігійну історію виникнення цього великого християнського свята.

/Files/images/polskiy_klub/Екскурсія4098_n.jpg/Files/images/polskiy_klub/Екскурсія1215_n.jpg

/Files/images/polskiy_klub/Екскурсія7415_n.jpg

Було багато запитань та обговорення почутого. Отець Ромуальд виявився товариською, приязною людиною з хорошим почуттям гумору і сучасним баченням світу.

/Files/images/polskiy_klub/Екскурсія3083_n.jpg

Потім разом з отцем Ромуальдом ми пішли до собору і він відповідав на наші запитання щодо самої будівлі храму, його оздоблення і церковних служб, що в ньому проходять.

/Files/images/polskiy_klub/Ексурсія6719_n.jpg

По домівках ми розійшлися пізно ввечері. І хоча погода була холодна і дощова, це не зіпсувало нам гарний настрій та позитивні враження від візиту до храму.

Кiлькiсть переглядiв: 207