/Files/images/dlya_novin/colour.PNG

Проєкт "Все про Європу:
читай, слухай, дізнавайся
в пунктах європейської інформації в бібліотеках"

Мета проекту:

Популяризація знань про ЄС та європейський вибір України, розширення доступу до інформації з питань євроінтеграції з використанням сучасних інформаційних ресурсів та обладнання в Пунктах Європейської інформації в міських бібліотеках.

/Files/images/vroklub/лого.jpg

Мережа Пунктів європейської інформації (ПЄІ) започаткована Українською бібліотечною асоціацією у 2016 року в межах програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)». Проект передбачає розширення Мережі центрів європейської інформації (ЦЄІ), створених на базі більшості ОУНБ, і відкриття в містах і районах по всій Україні пунктів європейської інформації (ЄІ).

Мережа Пунктів ЄІ в бібліотеках Чернігівської міської ЦБС

Пункти європейської інформації у бібліотеках Чернігова

Європейський клуб

12.02.2016 - Відкриття Європейського клубу
29.03.2016 - Відкриття пункту Європейської Інформації
Заходи
20.02.2016 Мандруємо до Великої Британії 5.03.2016 Мандруємо до Великої Британії (Лондон, Шотландія) 19.03.2016 Завершальна подорож туманним Альбіоном 26.03.2016 Святкування Великодня в країнах Євроспільноти 5.04.2016 Відкриття пункту європейської інформації у Бібліотечному пункті ЦБ ім. М.М. Коцюбинського
"Бібліотечний майданчик" на Алеї Героїв до Дня Європи
Бібліотуристичні мандри країнами Євросоюзу
28.09.2017 Європейський день мов

Європейський Союз

/Files/images/dlya_novin/1422367035.jpg

Європейський Союз представляє 28 країн, які об'єдналися на основі спільних людських і демократичних цінностей для досягнення стабільності, миру та процвітання.

За 50 років існування ЄС перетворився на потужну і впливову силу, яка відіграє провідну роль у світовій політиці, економіці, культурі. Це єдиний економічний, соціальний та гуманітарний простір, де відмовилися від кордонів та зайвих умовностей задля вільного пересування людей, капіталів, необмеженого обміну інформацією, культурними та науковими надбаннями.

Корисні посилання:

Сторінка «Європейська інтеграція» на «Урядовому порталі»

Офіційний сайт Європейського Союзу

Представництво Європейського Союзу в Україні

Політика ЄС «Східне партнерство»

Сторінка "Міжнародна діяльність: Європейська інтеграція" на сайті Державного комітету телебачення і радіомовлення України

Мережа центрів європейської інформації

Українська спільнота євроклубів

Портал Європейського громадянського суспільства

Відкрий Європу

Європа без бар'єрів

Міжнародні освітні програми та навчання за кордоном