/Files/images/polskiy_klub/43561_n.jpg


2 листопада ми знову зустрілись у Польському клубі. Цього разу члени клубу розповідали про себе, про те яке відношення вони мають до Польщі, чи хотіли б мати. було цікаво і весело. Були в розповідях і серйозні, і смішні моменти, й, звісно пізнавальні.

Цікаво розповідала про свою волонтерську роботу з дітьми в польському місті Ольштен Маша Стронська (студентка), де крім українських волонтерів були волонтери з різних країн світу; як вони спілкувалися між собою, як працювали і відпочивали; як виховуються діти в Польщі; в які інколи конфузні ситуації потрапляли волонтери, не знаючи польської мови.

Наш гість з Донецька поділився своїми спогадами про те, як відкривав свій невеличкий бізнес в Польщі. Це викликало багато запитань, коментарів і сміху.

/Files/images/polskiy_klub/48166_n.jpg

Хітом зустрічі була розповідь про візит до Польщі Руслана Заровського (викладач ЧНТУ), який певний час там жив. Розповідав він настільки цікаво і дотепно, що навіть читачі, які на той час були в читальному залі, кинули свої конспекти й слухали його розповідь, яку він ілюстрував фотографіями, що зробив у Польщі.

В ці вихідні, 1-2 листопада, в Польщі відзначають велике духовне свято День усіх святих і Задушки. Про ці свята та традиції їх святкування наприкінці зустрічі розповіла Ірина Шевченко (керівник клубу).

/Files/images/polskiy_klub/92104_n.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 284