До дня народження Михайла Слабошпицького

Вшановуючи знаного українського прозаїка, літературного критика, публіциста і громадського діяча, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, виконавчого директора Ліги меценатів, автора творів для дітей, читальний зал ЦБ ім. М. Коцюбинського підготував книжкову виставку.

/Files/images/knijkov_vistavki/DSC_0402.JPG

Мета виставки – ознайомити з творчістю цікавої непересічної людини, інтелектуала, справжнього представника духовної еліти України, розповісти про його колосальний вклад не лише у літературну скарбницю України, а й у формування національної свідомості українського суспільства; прищепити почуття патріотизму, любові до своєї Батьківщини, гордості за її кращих представників. Ця виставка для дорослих та дітей, для батьків, які хочуть, щоб їхні нащадки виросли українцями.На виставці представлені книги, присвячені людям, що прославили Україну на весь світ.

/Files/images/knijkov_vistavki/57882355_2133484966766797_225363101594157056_n.jpg/Files/images/knijkov_vistavki/b13fd67a11e490eb9940b2086f922db6.jpg

Михайла Слабошпицького називають колекціонером відомих людей, адже він займає особливу нішу в українській літературі – пише художньо-біографічні романи про визначних українців. «Його роботи – це не лише події літературного масштабу, а й загальнолюдського та культурного, бо він кожним своїм твором пробуджує у нас бажання широко розправити крила лише від того, що ми – українці» (Н. Базюк). Михайла Слабошпицького можна назвати «людиною-оркестром»: письменник, видавець, критик, журналіст , ведучий регулярних радіопередач, незмінний «мотор» конкурсу імені Петра Яцика.Приємно відзначити, що у фонді бібліотеки є чимало книг з автографом автора.