Сьогодні, 27 серпня, народився видатний український мислитель, письменник, вчений, політичний і громадський діяч ІВАН ЯКОВИЧ ФРАНКО (1856-1916).

Франко вірив у щасливе майбутнє України. «Не ридать, а добувати, Хоч синам, як не собі, Кращу долю в боротьбі!» Цей заклик із «Вічного революціонера», з яким до своїх земляків звертався понад півтора сторіччя тому Іван Франко, продовжує надихати нові покоління українців у боротьбі за незалежність України, волю та самоідентичність.

Книжково-ілюстративна виставка до дня народження Івана Франка в читальному залі, оформлена у 2021 році.

27 лютого 2022 року внаслідок важких бомбардувань Чернігова рашистами наша бібліотека дуже постраждала. Війна розкидала працівників бібліотек по всій Україні та світу. Віримо в Перемогу! Маємо надію на відбудову пошкодженої бібліотеки.

/Files/images/pod_2022/руйнування.jpg