Презентація книг В.Пилипця, М.Ткаченка (Чорновус), Н.Ткаченко та О.Білоцвіт в номінації "Поезія"

/Files/images/pod_2014/ткаченко, пилипецьIMG_3884.jpg

24 лютого 2014 року в читальному залі центральної бібліотеки ім. М.М. Коцюбинського в рамках обласного літературного конкурсу "Краща книга року" відбулися презентації книг в номінації "Поезія" Володимира Пилипця "Полинове суцвіття" та збірки Миколи Ткаченка(Чорновус), Ніни Ткаченко і Олесі Білоцвіт "Сонце сходить до Тебе".

/Files/images/pod_2014/ткаченко, пилипецьIMG_3888.jpg

Голова обласного відділення Національної Спілки письменників України Олена Конечна представила присутнім Ніну Яківну Ткаченко - поета-лірика з Прилук, журналіста, члена Національної Спілки письменників України, лауреата обласної журналістської премії імені Василя Блакитного, автора поетичних збірок „Душа висвічує зорі”(1995), „Пізнє причастя”(1999), „На околицях літа”(2003), „Освідчення синього вітру”(2003), "Спалах"(2008).

/Files/images/pod_2014/ткаченко, пилипецьIMG_3891.jpgНіна Ткаченко

До збірки "Сонце сходить до тебе" ввійшли вірші останніх років родини Ткаченків: чоловіка Михайла Никифоровича Ткаченка(Чорновус), доньки Олесі Білоцвіт та Ніни Яківни. Михайло Ткаченко (Чорновус) - поет, журналіст, член Національної Спілки письменників України, довгий час працював редактором міськрайонної газети "Правда Прилуччини". На жаль через тяжку невеліковну хворобу він рано пішов з життя.
Їх донька Олеся успадкувала поетичний дар. Але саме через знаних в Прилуках батьків-письменників, з юних літ друкувалася під псевдонімом Білоцвіт. Під цим літературним ім'ям стала дипломанткою міжнародного конкурсу "Гранослов 2000", видала збірки поезій "Скрипка часу", "Стихія Сонця", "Передчуття наближень" і в 2004 році прийнята до Національної спілки письменників України. Зараз мешкає в Мельбурні (Австралія).

Їх поезія, як зазначила у своєму відгуку Світлана Брагінець, зав. відділом комплектування та обробки літератури, емоційна, прониклива, образна, просякнута любов'ю до України, до своєї малої Батьківщини, в кожному рядку відчуваються тонкі душевні переживання. На підкреслення своїх слів Світлана зачитала вірші, що сподобалися і вразили її найбільше.

/Files/images/pod_2014/ткаченко, пилипецьIMG_3890.jpgОльга Гайова

Завідувачка відділом обслуговування ЦБ ім. М.М. Коцюбинського Ольга Гайова представила Володимира Пилипця. Володимир Пилипець народився в мальовничому селі Мізин на Коропщині, живе в Чернігові: за фахом інженер-механік, тривалий час працював на заводі «Металіст», нині — заступник голови обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства. Він неодноразовий лауреат обласного літературного конкурсу «Краща книга року». Його збірка поезій "Полинове суцвіття" - це вже шістнадцята книга, написана щиро й невимушено. Влучними поетичними мазками передає автор любов до рідного краю, біль, смуток за його сьогодення. Підтримати Володимира Максимовича прийшли друзі та родина.

Хвиля Десни-інтернет-видання

Кiлькiсть переглядiв: 429