Презентація книг Р. Мусієнка, В. Михайленко і О. Піменова в рамках обласного літературного конкурсу "Краща книга року"

25 листопада 2013 року в читальній залі центральної бібліотеки ім.М. Коцюбинського з успіхом пройшли презентації нових книг наших земляків.

/Files/images/pod_2013/ПрезентаціяCIMG2897.JPG


Гостя з м. Короп Валентина Михайлівна Михайленко - бібліограф, краєзнавець, письменниця, вже відома читачеві своїми книжками, представила дві нові збірки - поетичну і прозову.

/Files/images/2013_krascha_kniga_roku/img679.jpg
"Книга В. Михайленко "На лезі радості" включає в себе роман саме з такою назвою "На лезі радості" і повість "У лабиринтах трикутника" та уривок з нового роману "Сестро моя...". На мою думку ці три твори зібрані в одну книгу невипадково. Їх об'єднує одна тема - тема жіночого щастя, а в чому це щастя - кожна жінка має вирішити самостійно. І шлях до визначення буває не простим.
Книга читається легко, на одному подиху до останньої крапки, думаю, що викличе неоднозначні відгуки, бо скільки людей, стільки і думок."

із відгуку Галини Іванівні Смоляк

/Files/images/2013_krascha_kniga_roku/img678.jpg

"Поетична збірка Валентини Михайленко "Маленька дівчинка на острові весни..." - це сповідь дівчинки про сенс життя, романтичну закоханість та любов до свого рідного краю. Художник Анатолій Книр чудово відобразив на обкладинці книги весь її зміст."

із відгуку Світлани Іванівни Брагінець

/Files/images/pod_2013/ПрезентаціяCIMG2905.JPGВ.М. Михайленко презентувала поетичну збірку молодого автора, її підопічного Олександра Піменова - зворушливу сповідь свого життя.

/Files/images/2013_krascha_kniga_roku/img682.jpg

"Читаючи поезію О. Піменова "Де любов п'є у травах росу..." помічаєш, що головна риса його поезії - простота слова. З такою теплотою автор описує свою любов до України, до рідної землі, що хочеться увійти в його душу і дізнатись про всі сокровенні бажання."

із відгуку Світлани Іванівни Брагінець

/Files/images/pod_2013/ПрезентаціяCIMG2937.JPG


Ростислав Андрійович Мусієнко
- відомий журналіст і письменник із суто чоловічими захопленнями історією, фантастикою, роботою спецслужб та міліції, вже вдруге презентував збірку філософської та інтимної лірики.

/Files/images/2013_krascha_kniga_roku/img680.jpg

"Автопортрет змальований в катренах, так можна назвати збірочку Р.Мусієнка "Де перетнулись паралелі". Читаючи його вірші, ми бачимо перед собою люблячого батька, людину щирої душі, доброго і разом з тим безкомпромісного чоловіка. Щирість , любов до життя - головні теми поезії Р. Мусієнка. І тому ці катрени не залишать байдужими жодного читача."


із відгуку Людмили Андріївни Хомич

/Files/images/pod_2013/ПрезентаціяCIMG2941.JPG/Files/images/pod_2013/ПрезентаціяCIMG2955.JPG/Files/images/pod_2013/ПрезентаціяCIMG2909.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 319