Зустріч за круглим столом "Незабутній Тичина"

/Files/images/pod_2013/IMG_наш тичина.jpg
До дня народження видатного земляка українського поета Павла Григоровича Тичини 31 січня 2013 року у читальному залі Центральної бібліотеки ім. М.М.Коцюбинського відбулося засідання за круглим столом "Незабутній Тичина".

/Files/images/pod_2013/DSCF0562.jpg

Ведуча зустрічі завідувачка відділом обслуговування Ольга В'ячеславівна Гайова ознайомила з цікавими фактами життя і творчості Павла Тичини та запропонувала питання для обговорення.

/Files/images/pod_2013/IMG_Ганна Арсенич.jpgГанна Арсенич-Баран/Files/images/pod_2013/IMG_Тетяна Дзюба.jpgТетяна Дзюба
До розмови були запрошені Ганна Василівна Арсенич-Баран і Тетяна Анатоліївна Дзюба - літературознавці, викладачі, письменниці і поетеси. Кожна висловила своє розуміння поезії Тичини.

/Files/images/pod_2013/IMG_Иван Баран.jpg

Цікаво було почути думку молодого покоління - Івана Барана, учня ліцею №15 - його сприйняття Тичини як людини і поета. Його вірші навіяні поезіями Павла Тичини були тепло зустрінуті присутніми.

/Files/images/pod_2013/IMG_Нерослик.jpg


На духовній спорідненності двох великих постатей української літератури: Григорія Сковороди і Павла Тичини наголосила керівник Чернігівського міського громадського центру "Всякому городу нрав і права" ім. Г.С.Сковороди Лариса Василівна Нерослік.

/Files/images/pod_2013/IMG_Донець Г..jpg
Дуже пізнавальним був виступ гостя з Києва - завідувача фондового відділу літературно- меморіального музею-квартири П.Тичини Григорія Григоровича Донця. Він зупинився на деяких суперечливих моментах життя Тичини. Показав трагедію поета в тоталітарному суспільстві, який незважаючи ні на що завжди залишався доброю, порядною, готовою прийти на допомогу людиною.
Розповів про діяльність літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини, поділився новими формами роботи з відвідувачами музею та запросив на гостини.

На завершення зустрічі бажаючі прочитали вірші Павла Грироровича та було продемонстровано фільм про нього.

/Files/images/pod_2013/IMG_Оля читает.jpg/Files/images/pod_2013/IMG_Брагинец.jpg/Files/images/pod_2013/DSCF0566.jpg/Files/images/pod_2013/IMG_виставка.jpgКнижкова виставка

Відгуки на наш захід:

http://www.hvilya.com/blog/pavlo_tichina_gra_doli/2013-02-07-824

http://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=http%3A%2F%2Fwww.hvilya.com%2Fblog%2Fpavlo_tichina_gra_doli%2F2013-02-07-824

Кiлькiсть переглядiв: 208