Краєзнавчі новинки:

Краєзнавчий фонд бібліотеки - це не лише художня література місцевих письменників, поетів, а вся література, документи, матеріали, що охоплюють всі аспекти життя Чернігівщини. Це і статистичні, демографічні, етнографічні матеріали, література про природу, клімат, ґрунти, специфіку землеробства, охорону середовища та ін.

Краєзнавчі видання виділені в окремий фонд.На абонементі збирається найпопулярніша краєзнавча література, що є в бібліотеці в достатній кількості. В читальному залі збираються цінні видання і ті, що надходять до бібліотеки в єдиному примірнику.

В розділі "Краєзнавчі новинки" зібрані майже всі нові надходження до краєзнавчого фонду читальної зали ЦБ ім. М. М. Коцюбинського з 2011 року. Книги представлені зображенням обкладинки та бібліографічним описом і згруповані за роком надходження до бібліотеки.

• Книги про рідний край за ...
2011 рік2012 рік 2013 рік 2014 рік 2015 рік
2016 рік 2017 рік2018 рік 2019 рік 2020 рік